Brown Mansion Oldcity

  • Wi-Fi
  • Цілодобова стійка реєстрації
  • Ресторан
  • Кондиціонер
  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

Комфортабельний готель Brown Mansion Oldcity Istanbul має зручне розташування у районі Старе місто - Султанахмет, на відстані 1.1 км від таких оздоровчих закладів, як Бані Джагалоглу. До послуг гостей ресторан. Залишатися активним легко завдяки льодовому катку, які доступні для гостей готель Стамбулу.

Готель Стамбулу налічує 12 номерів з телевізором, а також мінібаром. У деяких номерах передбачені окремий туалет і душ.

Brown Mansion Oldcity Стамбулу пропонує відвідати ресторан а-ля-карт, щоб скуштувати інтернаціональні страви. У ресторані Kadirga Cay Bahcesi, розташованому біля цього помешкання, можна скуштувати страви турецької кухні.

Поблизу цього комфортабельного готелю знаходяться декілька визначних місць Стамбулу, зокрема Лазні султанського гарема Хасекі. Собор Святої Софії знаходиться за 16 хвилин пішої прогулянки від Brown Mansion Oldcity, а Мечеть Соколлу Мехмед-Паші та Обеліск Феодосія розташовані неподалік. На відстані 0.7 км від цього помешкання знаходиться зупинка автобусів Beyazit. І за 10 хвилин їзди знаходиться Палац Долмабахче. Насолоджуйтесь близькістю до залізничного вокзалу Sirkeci, який знаходиться за 20 хвилини пішки.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Brown Mansion Oldcity Стамбул
Ottoman Elegance Hotel
Ціна лише для моб. пристроїв

Ottoman Elegance Hotel

9.1
Блискуче 481 відгук
56 м від помешкання
USD 37 USD 33
за ніч
Seven Roses Apart Hotel
Ціна лише для моб. пристроїв

Seven Roses Apart Hotel

8.8
Відмінно 371 відгук
106 м від помешкання
USD 56 USD 50
за ніч
Old City Konstantinei Apartments
Ціна лише для моб. пристроїв

Old City Konstantinei Apartments

116 м від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Аеропорт Стамбул-Сабіха Гекчен
    42 км

    Залізничні вокзали

    Kumkapi Train Station
    600 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Шаттл

    • Платний трансфер від/до аеропорту

    Послуги на території

    • Сейф
    • Цілодобова стійка реєстрації

    Харчування

    • Ресторан

    На кухні

    • Електрочайник

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Міні-бар

    У ванній кімнаті

    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Детектори диму

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 12:00
    Номер ліцензії24194
    Часті питання
    • 🌇
      Як далеко центр міста від готелю Brown Mansion Oldcity?
      До центру Стамбулу можна дістатися за 10 хвилин ходьби від готелю Brown Mansion Oldcity.
    • Який аеропорт знаходиться поруч з готелем Brown Mansion Oldcity?
      Найближчий аеропорт до готелю Brown Mansion Oldcity - Стамбул-Сабіха Гекчен (45 км), до нього можна дістатися за 45 хвилин їзди.
    • Чи пропонує готель Brown Mansion Oldcity трансфер до аеропорту?
      Так, готель Brown Mansion Oldcity може організувати автобусний трансфер.
    • Які способи оплати приймають в цьому готелі ?
      У цьому готелі можна оплатити Visa, Maestro і Discover.
    • 🔤
      Якими мовами розмовляє персонал цього готелю?
      Персонал цього готелю може допомогти вам такими мовами, як- Німецька, Турецька, Російська, Урду і Англійська.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Аеропорт Стамбул-Сабіха Гекчен
    42 км

    Залізничні вокзали

    Kumkapi Train Station
    600 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Brown Mansion Oldcity Стамбул

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити